Aktuálne

Ponuka práce

31.03.2016

  • ponúkame šikovným a zručným automechanikom a mechanikom v pneuservise dlhodobé uplatnenie v našej spoločnosti.
  • ponúkame stabilný príjem, odborné vzdelávanie, kvalitné pracovné prostredie a dlhodobý odborný rast.
  • disponujeme špičkovým strojným a materiálnym zabezpečením.

Snímače tlaku riešte u nás

31.03.2016 - Disponujeme špičkovou diagnostikou pre TPMS snímače tlaku v pneumatikách. Už od jarnej sezóny 2016 riešime odborne kontrolu a programovanie TPMS snímačov. 

Prezúvajte u odborníkov.


Nový tím Vemax - Erka service

15.03.2016 - Od 1.1.2016 – sme spojením spoločností Erka Service a Vemax začali novú etapu plnenia našich cieľov. Prijali sme nových pracovníkov do nášho autoservisu Auto VEMAX a rozšírili sme sa o ďalšie servisné služby, ktoré Vám radi ponúkneme. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v servisovaní automobilov Vám dnes môžeme ponúknuť kompletný autoservis. Výmeny spojky, opravy motoru, rozvody, diagnostiku a ďalšie náročné opravy. Viac informácii o nových ponúkaných servisných službách získate na našich kontaktných číslach.


Vek pneumatík

18.10.2013 - Problematika životnosti pneumatík pre osobné vozidlá sa opäť objavuje v médiach s rôznymi odporúčaniami, ktoré by mali spotrebitelia brať do úvahy pri nákupe pneumatík. Mali by sme požadovať „nové“ a „čerstvé“ produkty a pri nákupe kontrolovať dátum výroby (tzv. DOT číslo)? Základným faktom..viac